PROFI, Polní plodiny a ostatní - Lnička setá Zuzana, p8725 (Phacelia tanacetifolia)
PROFI, Polní plodiny a ostatní – Lnička setá Zuzana, p8725PROFI, Polní plodiny a ostatní – Lnička setá Zuzana, p8725PROFI, Zelenina SEMO – Lnička setá Zuzana, p8725

Lnička setá Zuzana

Lnička setá Zuzana je nenáročná meziplodina s krátkou vegetační dobou. Má krátkou vegetační dobu, proto je dobrou předplodinou i pro časně seté ozimy.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p8725 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Je typická rychlým počátečním vývojem, proto dobře konkuruje plevelům již v raných fázích. Tato vlastnost je velmi důležitá při uplatnění lničky jako strniskové meziplodiny. Předností je také krátká vegetační doba. Díky ní je lnička dobrou předplodinou i pro časně seté ozimy. Doporučujeme vysévat ve směsi s ředkví olejnou, výsevek 3 + 3 kg/ha.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phacelia tanacetifolia

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.