HOBBY, Květiny trvalky - Lupina mnoholistá (Vlčí bob) směs barev, 9847 (Lupinus polyphyllus)
HOBBY, Květiny trvalky – Lupina mnoholistá (Vlčí bob) směs barev, 9847HOBBY, Květiny trvalky – Lupina mnoholistá (Vlčí bob) směs barev, 9847

Lupina mnoholistá (Vlčí bob) směs barev

Klasické vlčí boby ve třech čistých barvách bílé, červené a modré. Semena ve směsi jsou barevně odlišena. Semena před výsevem namočte do studené vody.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Klasické venkovské vlčí boby ve třech čistých barvách bílé, červené a modré. Semena ve směsi jsou barevně odlišena. Jejich barva odpovídá barvě květu rostlin. Semena před výsevem namočte přes noc do studené vody. Výška 100 cm. Na záhonu spolehlivě vysemeňuje.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lupinus polyphyllus

Název slovensky

Lupina mnoholistá

Kolekce

Paleta barev

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.