HOBBY, Literatura - Luštěniny a luskové zeleniny v lidské výživě - Kuchařka, 8962

Luštěniny a luskové zeleniny v lidské výživě – Kuchařka

Kniha je určena široké spotřebitelské veřejnosti. Těm, kdo rádi konzumují zeleninu a luštěniny, i těm, kdož se chtějí více dozvědět.

199,99 Kč s DPH

(173,90 Kč bez DPH)

Kusové – 1 ks

Skladem

Katalogové číslo: 8962 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Autoři: Ing. Miroslav Houba, CSc., Prof. Ing. Jana Dostálová, CSc. Lektoři: Ing. Radmila Dostálová, Ing. Kateřina Pazderů, PhD., Prof. Ing. Václav Hosnedl, CSc. Fotografie: Miroslav Houba, Jan Prášil, Radmila Dostálová Kniha je určena široké spotřebitelské veřejnosti. Těm, kdo rádi konzumují zeleninu a luštěniny, i těm, kdož se chtějí více dozvědět. Hlavní součástí publikace jsou kuchařské předpisy a kulinářská doporučení na dané téma. V knize najdete přes dvě stovky pokrmů nejen z domácí kuchyně, ale také ze sousedních zemí, i ze zemí exotických.

Další informace

Výrobce

SEMO

Balení

Kusové

Obsah

1 ks

Cenová skupina

99

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

19+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.