HOBBY, Květiny trvalky - Maceška zahradní velkokvětá Frilly F1, 9663 (Viola x witrockiana)
HOBBY, Květiny trvalky – Maceška zahradní velkokvětá Frilly F1, 9663HOBBY, Květiny trvalky – Maceška zahradní velkokvětá Frilly F1, 9663

Maceška zahradní velkokvětá Frilly F1

Oblíbená dvouletka používaná pro skupinové záhonové výsadby se silně zkadeřenými květy ve směsi barev, vyrovnaný hybrid.

28,41 Kč s DPH

(24,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,15 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Oblíbená dvouletka používaná pro skupinové záhonové výsadby. Vyhovují jí slunná i mírně zastíněná stanoviště, nesnáší však sucho a úpal. Je citlivá na zaschnutí při klíčení, výsev je nutno udržovat stále vlhký. Silně zkadeřené květy ve směsi barev, vyrovnaný hybrid.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Viola x witrockiana

Název slovensky

Sirôtka veľkokvetá

Obsah

0,15 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.