HOBBY, Květiny trvalky - Maceška zahradní velkokvětá směs bez oka, 9666 (Viola x witrockiana)
HOBBY, Květiny trvalky – Maceška zahradní velkokvětá směs bez oka, 9666HOBBY, Květiny trvalky – Maceška zahradní velkokvětá směs bez oka, 9666

Maceška zahradní velkokvětá směs bez oka

Oblíbená dvouletka používaná pro skupinové záhonové výsadby, bohatá škála barev, velké, jednobarevné květy, výška 15 cm.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Oblíbená dvouletka používaná pro skupinové záhonové výsadby. Vyhovují jí slunná i mírně zastíněná stanoviště, nesnáší však sucho a úpal. Je citlivá na zaschnutí při klíčení, výsev je nutno udržovat stále vlhký. Bohatá škála barev, velké, jednobarevné květy, výška 15 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Viola x witrockiana

Název slovensky

Sirôtka veľkokvetá

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.