PROFI, Zelenina SEMO - Mangold Bright Yellow F1, p4906 (Beta vulgaris L. var. vulgaris)

Mangold Bright Yellow F1

Výnosný řapíkatý mangold, výsev probíhá od konce dubna do poloviny května, sklízíme průběžně zelené listy se žlutými řapíky, je možné sklízet i baby listy.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4906 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Výnosný křehký řapíkatý hybrid se zelenými listy, žlutou žilnatinou a dlouhými žlutými řapíky. Můžeme ho pěstovat i v truhlících či velkých květináčích. Vyséváme od konce dubna do poloviny května a sklízíme průběžně dorůstající řápíky s listy. Vegetační doba do sklizně je cca 57 dní. Můžeme sklízet i baby listy, cca 25 dní po výsevu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Beta vulgaris L. var. vulgaris

Název slovensky

Mangold

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.