HOBBY, Zelenina - Mangold Lucullus, 4901 (Beta vulgaris L. var. vulgaris)
HOBBY, Zelenina – Mangold Lucullus, 4901HOBBY, Zelenina – Mangold Lucullus, 4901

Mangold Lucullus

Řapíkatý mangold určený k řezu několikrát do roka, má široké listy s tlustými žebry a 2 – 3 cm silnými a až 6 cm širokými řapíky, čepele listů jsou světle zelené.

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 3 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4901 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Řapíkatá odrůda mangoldu, určená k řezu. Má široké listy s tlustými žebry a 2 – 3 cm silnými a až 6 cm širokými řapíky. Čepele listů jsou světle zelené. V roce poskytuje několik sklizní. Seje se od března do poloviny května, sklízí po celý rok. Nevybíhá do květu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Beta vulgaris L. var. vulgaris

Název slovensky

Mangold

Balení

Barevné sáčky

Obsah

3 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.