HOBBY, Zelenina - Mangold Perpetual Spinach (Gator), 4905 (Beta vulgaris L. var. vulgaris)
HOBBY, Zelenina – Mangold Perpetual Spinach (Gator), 4905HOBBY, Zelenina – Mangold Perpetual Spinach (Gator), 4905

Mangold Perpetual Spinach (Gator)

Listová odrůda lahůdkového mangoldu s tmavozelenými listy určenými k řezu několikrát do roka, chutné jsou velmi mladé listy, používáme jako špenát.

18,06 Kč s DPH

(15,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 4 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4905 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Listová odrůda lahůdkového mangoldu s tmavozelenými listy, určená k řezu. V roce poskytuje několik sklizní, pro první ponecháme list do výšky 15 cm. Rostliny obrůstají, pro kuchyňské zpracování jsou chutné velmi mladé listy z dalších sklizní. Nevybíhá do květu. Nahrazuje špenát, zejména v letních měsících. Sejeme na konci dubna nebo začátkem května. Při časnějším výsevu hrozí riziko vykvétání.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Beta vulgaris L. var. vulgaris

Název slovensky

Mangold

Balení

Barevné sáčky

Obsah

4 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.