HOBBY, Zelenina - Mangold Směs barev, 4908 (Beta vulgaris L. var. vulgaris)
HOBBY, Zelenina – Mangold Směs barev, 4908HOBBY, Zelenina – Mangold Směs barev, 4908

Mangold Směs barev

Mangold Směs barev je směs barevných odrůd listového mangoldu velmi odolných k vybíhání do květu s možností pravidelného sběru listů pro zpracování.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 3 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4908 Kategorie: , , , , Štítky: , , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Mangold Směs barev je směs barevných odrůd listového mangoldu velmi odolných k vybíhání do květu. Tato špenátová zelenina poskytuje, vzhledem k neustálému dorůstání, možnost pravidelného sběru listů pro další zpracování. Semena jednotlivých odrůd jsou barevně odlišena.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Beta vulgaris L. var. vulgaris

Název slovensky

Mangold

Kolekce

Paleta barev

Balení

Barevné sáčky

Obsah

3 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.