HOBBY, Bylinky - Máta klasnatá, 5936 (Mentha spicata)
HOBBY, Bylinky – Máta klasnatá, 5936HOBBY, Bylinky – Máta klasnatá, 5936

Máta klasnatá

Otužilá vytrvalá bylina rozkvétající v létě drobnými květy, na záhonu je rozpínavá, má velmi delikátní vůni a chuť a proto najde při vaření mnohého uplatnění.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,1 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 5936 Kategorie: , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Otužilá vytrvalá bylina rozkvétající v létě drobnými nafialovělými květy. Na záhonu je rozpínavá. Má velmi delikátní vůni a chuť a proto najde při vaření mnohého uplatnění. Výborně se s ní dá nahradit bazalka v době, kdy je nedostupná, hodí se do všech jídel s rajčaty. Dodává svěží chuť letním nápojům, koktejlům, ovocným i zeleninovým salátům. Patří do bylinkových másel, k vaječným pokrmům a jemné zelenině, do mletých mas či k luštěninám. Má protizánětlivé účinky, používá se proti kožním vyrážkám a revma. Pomáhá při bolestech hlavy a ospalosti.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Mentha spicata

Název slovensky

Mäta klasnatá

Obsah

0,1 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.