HOBBY, Zelenina - Meloun cukrový Ananas, 4702 (Cucumis melo L.)
HOBBY, Zelenina – Meloun cukrový Ananas, 4702HOBBY, Zelenina – Meloun cukrový Ananas, 4702

Meloun cukrový Ananas

Odrůda cukrového melounu s plody vejčitého tvaru a oranžovou slupkou s jemným síťováním a bílou sladkou dužninou, je odolná proti poškození při transportu.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,8 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4702 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nová odrůda melounu s vegetační dobou 100 – 110 dní. Plody jsou vejčitého tvaru o hmotnosti 1,5 – 2,5 kg. Mají oranžovou slupku s jemným síťováním a bílou sladkou dužninu. Meloun je vhodný pro pěstování na pole i pro rychlení ve fóliovnících. Tato odrůda je dobře odolná proti poškození při transportu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis melo L.

Název slovensky

Melón cukrový

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,8 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.