PROFI, Zelenina SEMO - Meloun vodní Granate F1, p2115 (Citrullus lanatus (Thunb.) Matsum et Nakai)

Meloun vodní Granate F1

Triploidní oválný meloun, který netvoří semena. GRANATE má pevnou, jasně červenou a velice sladkou dužinu. Obsah cukru je vysoký (až 12%).

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2115 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Triploidní meloun, který netvoří semena. GRANATE má pevnou, jasně červenou a velice sladkou dužinu. Obsah cukru je vysoký (až 12%). Plody jsou oválné se zelenou, pruhovanou slupkou. V optimálních podmínkách dorůstají do hmotnosti 5 – 7 kg. V běžných podmínkách netvoří triploidní melouny semena vůbec. Pouze v případě přenosu pylu z klasických odrůd se vytvoří malé zárodky semen.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Citrullus lanatus (Thunb.) Matsum et Nakai

Název slovensky

Dyňa červená

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.