PROFI, Zelenina TAKII - Meloun vodní Ingrid F1, p2108 (Citrullus lanatus (Thunb.) Matsum et Nakai)
PROFI, Zelenina TAKII – Meloun vodní Ingrid F1, p2108

Meloun vodní Ingrid F1

Meloun vodní Ingrid F1 je raná odrůda se světle zelenými plody s tmavými pásky o hmotnosti 2 až 3 kg, má oválně kulovité plody mají sytě červenou dužninu s vysokým obsahem cukru.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2108 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nově přicházíme na trh i s kolekcí melounů firmy TAKII. Raná Ingrid poskytuje světle zelené plody s tmavými pásky o hmotnosti 2 až 3 kg. Oválně kulovité plody mají sytě červenou dužninu s vysokým obsahem cukru (°Bx 12-13). Nepraskají a snesou i střednědobé skladování. Rostlina je středně vzrůstná a při intenzivním pěstování poskytuje velmi vysokou násadu plodů.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Citrullus lanatus (Thunb.) Matsum et Nakai

Název slovensky

Dyňa červená

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.