HOBBY, Květiny letničky - Měsíček lékařský Cablouna Mix, 9095 (Calendula officinalis)
HOBBY, Květiny letničky – Měsíček lékařský Cablouna Mix, 9095HOBBY, Květiny letničky – Měsíček lékařský Cablouna Mix, 9095

Měsíček lékařský Cablouna Mix

Středně vysoký měsíček s velkými plnými květy. Odrůdovým znakem je výrazný středový terč složen z krátkých trubkovitých kvítků.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,8 g

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Středně vysoký měsíček s velkými plnými květy. Odrůdovým znakem je výrazný středový terč složen z krátkých trubkovitých kvítků. Je to nenáročná větvená letnička s kopinatými, aromatickými listy. Uplatní se na záhonové výsadby i pro řez květů. Vyhovují ji slunné a vzdušné polohy, půdy s dostatkem vápna. Nepřehnojujeme dusíkem – bujně roste, ale slabě kvete. Pro prodloužení kvetení odstraňujeme odkvetlá soukvětí, tvořící se semena brzdí nasazování dalších květů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Calendula officinalis

Název slovensky

Nechtík lekársky

Obsah

0,8 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.