HOBBY, Květiny letničky - Měsíček lékařský Gitana yellow, 9096 (Calendula officinalis)
HOBBY, Květiny letničky – Měsíček lékařský Gitana yellow, 9096HOBBY, Květiny letničky – Měsíček lékařský Gitana yellow, 9096

Měsíček lékařský Bon Bon Yellow (náhradní odrůda)

Nenáročná větvená letnička s jazykovitými květy jasně žluté barvy, kompaktní rostlina vhodná do truhlíků, po odkvětu odstraňujeme odkvetlá soukvětí. Z důvodu nedostatku osiva odrůdy Gitana Yellow do sáčků momentálně balíme podobnou odrůdu Bon Bon Yellow. Děkujeme za pochopení.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 20 s

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Nenáročná větvená letnička s jazykovitými květy jasně žluté barvy, kompaktní rostlina vhodná do truhlíků, po odkvětu odstraňujeme odkvetlá soukvětí, výška 30 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Calendula officinalis

Název slovensky

Nechtík lekársky

Kolekce

MINI zahrádka

Balení

Barevné sáčky

Obsah

20 s

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.