HOBBY, Květiny letničky - Měsíček lékařský Neon, 9092 (Calendula officinalis)
HOBBY, Květiny letničky – Měsíček lékařský Neon, 9092HOBBY, Květiny letničky – Měsíček lékařský Neon, 9092

Měsíček lékařský Neon

Nenáročná větvená letnička s kopinatými, aromatickými listy s velmi efektní barvou jazykovitých květů, která přechází z oranžové do purpurové.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,8 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9092 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nenáročná větvená letnička s kopinatými, aromatickými listy. Uplatní se na záhonové výsadby i pro řez květů. Vyhovují ji slunné a vzdušné polohy, půdy s dostatkem vápna. Nepřehnojujeme dusíkem – bujně roste, ale slabě kvete. Pro prodloužení kvetení odstraňujeme odkvetlá soukvětí, tvořící se semena brzdí nasazování dalších květů. Velmi efektní barva jazykovitých květů, která přechází z oranžové do purpurové (konečky jazykovitých květů).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Calendula officinalis

Název slovensky

Nechtík lekársky

Obsah

0,8 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.