HOBBY, Květiny letničky - Měsíček lékařský Orange Daisy, 9093 (Calendula officinalis)
HOBBY, Květiny letničky – Měsíček lékařský Orange Daisy, 9093HOBBY, Květiny letničky – Měsíček lékařský Orange Daisy, 9093

Měsíček lékařský Orange Daisy

Přirozeně zakrslý růst rostliny s výškou pouze do 20 cm a jednoduchými oranžovými květy. Vyhovují ji slunné a vzdušné polohy, půdy s dostatkem vápna.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,6 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Nenáročná větvená letnička s kopinatými, aromatickými listy. Uplatní se na záhonové výsadby. Vyhovují ji slunné a vzdušné polohy, půdy s dostatkem vápna. Nepřehnojujeme dusíkem – bujně roste, ale slabě kvete. Pro prodloužení kvetení odstraňujeme odkvetlá soukvětí, tvořící se semena brzdí nasazování dalších květů. Odrůda s přirozeně zakrslým růstem, která dorůstá do 20 cm a má jasně oranžové květy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Calendula officinalis

Název slovensky

Nechtík lekársky

Kolekce

MINI zahrádka

Obsah

0,6 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.