HOBBY, Květiny letničky - Měsíček lékařský Pacific Beauty směs, 9091 (Calendula officinalis)
HOBBY, Květiny letničky – Měsíček lékařský Pacific Beauty směs, 9091HOBBY, Květiny letničky – Měsíček lékařský Pacific Beauty směs, 9091

Měsíček lékařský Pacific Beauty směs

Směs pastelových tónů v teplých odstínech (žluté, krémové, meruňkové až tmavě oranžové), výška 60 cm. Vyhovují jí slunné a vzdušné polohy.

16,22 Kč s DPH

(14,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Nenáročná větvená letnička s kopinatými, aromatickými listy. Uplatní se na záhonové výsadby i pro řez květů. Vyhovují ji slunné a vzdušné polohy, půdy s dostatkem vápna. Nepřehnojujeme dusíkem – bujně roste, ale slabě kvete. Pro prodloužení kvetení odstraňujeme odkvetlá soukvětí, tvořící se semena brzdí nasazování dalších květů. Směs pastelových tónů v teplých odstínech (žluté, krémové, meruňkové až tmavě oranžové), výška 60 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Calendula officinalis

Název slovensky

Nechtík lekársky

Obsah

1 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

15+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.