HOBBY, Květiny trvalky - Miniviolka Sorbet YTT, 9689 (Viola cornuta hybridy)
HOBBY, Květiny trvalky – Miniviolka Sorbet YTT, 9689HOBBY, Květiny trvalky – Miniviolka Sorbet YTT, 9689

Miniviolka Sorbet YTT

Atraktivní miniviolka, květy po rozkvětu postupně mění svou barvu, na jedné rostlině je tedy škála barev, v období květu má výborné pokrytí půdy.

34,96 Kč s DPH

(30,40 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Skladem

Katalogové číslo: 9689 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Atraktivní miniviolka. YTT je anglická zkratka, která znamená včera, dnes a zítra. V praxi to znamená, že květy po rozkvětu postupně mění svou barvu. Na jedné rostlině je tedy škála barev. Tímto vytváří nádherné dekorativní výsadby. Je vhodná pro použití v truhlících, žardinách a na venkovní výsadby. V období květu má výborné pokrytí půdy, s více květy na každé rostlině. Zůstává kompaktní, méně prodlužuje jak v teplu, tak chladu. Vynikající přezimování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Viola cornuta hybridy

Název slovensky

Fialka ostrohatá

Obsah

15 s

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.