HOBBY, Zelenina - Mochyně peruánská Třešeň Inka, 4951 (Physalis peruviana)
HOBBY, Zelenina – Mochyně peruánská Třešeň Inka, 4951HOBBY, Zelenina – Mochyně peruánská Třešeň Inka, 4951

Mochyně peruánská Třešeň Inka

Teplomilná rostlina pěstovaná jako rajče u které má vyvazování a vyštipování vliv na velikost plodů, ty sklízíme, když kalichy plodů začínají zasychat.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4951 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Teplomilná rostlina pěstovaná jako rajče. Vyvazování a vyštipování má vliv na velikost plodů. Sklízíme, když kalichy plodů začínají zasychat. Kalichy je nutné při sklizni odstranit, aby plody následně nezhořkly.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Physalis peruviana

Název slovensky

Machovka peruánska

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.