HOBBY, Květiny trvalky - Mochyně peruánská oranžová, 9870 (Physalis alkekengi)
HOBBY, Květiny trvalky – Mochyně peruánská oranžová, 9870HOBBY, Květiny trvalky – Mochyně peruánská oranžová, 9870

Mochyně židovská oranžová

Expanzivně rostoucí trvalka, tzv. židovská třešeň, s plody uzavřenými v oranžově červených měchýřcích. Výborná k sušení, silně rostoucí výběr, výška 60 cm.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Skladem

Katalogové číslo: 9870 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Expanzivně rostoucí trvalka, tzv. židovská třešeň, s plody uzavřenými v oranžově červených měchýřcích. Výborná k sušení. Kvete v létě nenápadnými bílými květy, měchýřky se vytváří na podzim srůstáním zelených květních kalichů. Roste na slunci i v polostínu, vyžaduje dobře provzdušněnou, humózní půdu. Rostlina s malými nároky na pěstování, plně mrazuvzdorná. Silně rostoucí výběr, výška 60 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Physalis alkekengi

Název slovensky

Machovka čerešňová

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.