HOBBY, Zelenina - Mrkev obecná Kardila, 2243 (Daucus carota L.)
HOBBY, Zelenina – Mrkev obecná Kardila, 2243HOBBY, Zelenina – Mrkev obecná Kardila, 2243

Mrkev obecná Kardila

Pozdní, velmi výnosná mrkev typu Flakee vhodná k zimnímu skladování, kořen je válcovitý, v dolní části se zužuje, vhodný na sušení.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 3 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 2243 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Pozdní, velmi výnosná mrkev typu Flakee vhodná k zimnímu skladování. Kořen je válcovitý, v dolní části se zužuje. Barva kořene je na celém řezu intenzivně oranžovočervená. Odrůda je vhodná i ke zmrazování a sušení.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Daucus carota L.

Název slovensky

Mrkva obyčajná pravá

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

3 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

15+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.