HOBBY, Květiny trvalky - Muškát páskatý směs, 9861 (Pelargonium zonale)
HOBBY, Květiny trvalky – Muškát páskatý směs, 9861HOBBY, Květiny trvalky – Muškát páskatý směs, 9861

Muškát páskatý směs

Směs barev oblíbené trvalky, kterou u nás pěstujeme jako letničku. Rostliny s okrouhlým listem s charakteristickým proužkem mají výšku 40 cm.

41,06 Kč s DPH

(35,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,05 g

Skladem

Katalogové číslo: 9861 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Oblíbená trvalka pěstovaná jako letnička. Rostliny s okrouhlým listem s charakteristickým proužkem. Uplatní se jako balkónová rostlina pro pěstování v nádobách, okenních truhlících i k výsadbě na záhony. Vyžaduje slunné stanoviště a provzdušněnou neutrální až zásaditou půdu. Předpěstování je časově náročné, trvá přibližně 4 měsíce. Vyséváme do propařené, strukturní zeminy a jemně zasypeme. Zajistíme doporučenou teplotu a po vyklíčení dostatek světla. Přepichujeme 3 – 4 týdny po výsevu. Následně rozsadíme jednotlivé rostliny do květináčů. V průběhu vegetace přihnojujeme a odstraňujeme uvadlé květy. K bohatému kvetení potřebují slunce a teplo. Přezimuje na světlém místě při teplotě min. 5 – 10 oC. Směs barev, výška 40 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Pelargonium zonale

Název slovensky

Muškát krúžkovaný

Obsah

0,05 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.