HOBBY, Květiny letničky - Nestařec mexický směs, 9031 (Ageratum mexicanum SIMS)
HOBBY, Květiny letničky – Nestařec mexický směs, 9031HOBBY, Květiny letničky – Nestařec mexický směs, 9031

Nestařec mexický směs

Rychle rostoucí trsnatá letnička kompaktního vzrůstu tvořící trsy s velkými, světle modrými, růžovými a bílými květy, rostlina dosahuje výšky 20 cm.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,1 g

Skladem

Katalogové číslo: 9031 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí trsnatá letnička ve směsi modře, bíle a růžově kvetoucích rostlin o výšce 20 cm, vhodná na záhonové výsadby, na obruby, do truhlíků a jiných vegetačních nádob. Má oválné, zašpičatělé listy a nahloučená květenství drobných květů. Daří se jí na slunci a ve výživné, dobře propustné půdě, která nesmí vyschnout. Pravidelně zaléváme, přeschnutí substrátu špatně snáší. Odstraněním odkvetlých soukvětí podpoříme další kvetení.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Ageratum mexicanum SIMS

Název slovensky

Agerát mexický

Obsah

0,1 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

16+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.