HOBBY, Květiny letničky - Nestařec mexický Tetra Blue Mink, 9030 (Ageratum mexicanum SIMS)
HOBBY, Květiny letničky – Nestařec mexický Tetra Blue Mink, 9030HOBBY, Květiny letničky – Nestařec mexický Tetra Blue Mink, 9030

Nestařec mexický Tetra Blue Mink

Rychle rostoucí trsnatá letnička kompaktního vzrůstu tvořící trsy s velkými, světle modrými květy, rostlina dosahuje výšky 20 cm. Jedná se o tetraploidní odrůdu.

28,64 Kč s DPH

(24,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Skladem

Katalogové číslo: 9030 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí trsnatá tetraploidní kompaktní odrůda vhodná na záhonové výsadby, na obruby, do truhlíků a jiných vegetačních nádob, dorůstá do výšky 20 cm. Má oválné, zašpičatělé listy a nahloučená květenství velkých, světle modrých květů. Daří se jí na slunci a ve výživné, dobře propustné půdě, která nesmí vyschnout. Pravidelně zaléváme, přeschnutí substrátu špatně snáší. Odstraněním odkvetlých soukvětí podpoříme další kvetení.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Ageratum mexicanum SIMS

Název slovensky

Agerát mexický

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

18+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.