HOBBY, Květiny letničky - Netýkavka sultánská směs barev, 9336 (Impatiens valleriana)
HOBBY, Květiny letničky – Netýkavka sultánská směs barev, 9336HOBBY, Květiny letničky – Netýkavka sultánská směs barev, 9336

Netýkavka sultánská směs barev

Směs bílých, růžových, oranžových, fialových, šarlatových a karmínových rostlin, začíná kvést časně a kvete bohatě po celou sezónu, výška 15 – 20 cm.

37,03 Kč s DPH

(32,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,04 g

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Oblíbená, bohatě větvená letnička s pětičetnými až 2 cm velkými květy. Je vhodná pro záhony, truhlíky a jiné vegetační nádoby. Vyžaduje polostín a výživné, bohaté, mírně vlhké půdy v chráněných polohách. Rostlina je náročná na pravidelnou zálivku. Směs bílých, růžových, oranžových, fialových, šarlatových a karmínových rostlin, začíná kvést časně a kvete bohatě po celou sezónu, výška 15 – 20 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Impatiens valleriana

Název slovensky

Netýkavka sultánska

Obsah

0,04 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.