PROFI, Zelenina SEMO - Okurka setá nakládačka Charlotte F1, p2323 (Cucumis sativus L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Charlotte F1, p2323PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Charlotte F1, p2323PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Charlotte F1, p2323

Okurka setá nakládačka Charlotte F1 – hustoostná

Populární, velmi raná odrůda typu multifruit (3 – 4 plody na nodu). Poskytuje delší štíhlé plody. Je slabě vzrůstná a výborně se sbírá.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Populární, velmi raná odrůda typu multifruit (3 – 4 plody na nodu). Poskytuje delší štíhlé plody. Je slabě vzrůstná a výborně se sbírá. Doporučujeme pro intenzivnější způsoby pěstování s využitím kapkové závlahy. Mezi její přednosti patří i vhodnost k pěstování na Vertico systému.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka siata nakladačka

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.