PROFI, Zelenina SEMO - Okurka setá nakládačka Dafne F1, p2338 (Cucumis sativus L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Dafne F1, p2338PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Dafne F1, p2338PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Dafne F1, p2338

Okurka setá nakládačka Dafne F1 – hruboostná

Náš první partenokarp s hrubou bradavičnatostí. Velmi výnosná odrůda určená pro intenzivní způsob pěstování. Vhodná pro polní pěstování i do fóliovníků.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Náš první partenokarp s hrubou bradavičnatostí. Velmi výnosná odrůda určená pro intenzivní způsob pěstování. Vhodná pro polní pěstování i do fóliovníků na jarní i podzimní přirychlování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka siata nakladačka

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.