PROFI, Zelenina SEMO - Okurka setá nakládačka Gracie F1, p2337 (Cucumis sativus L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Gracie F1, p2337PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Gracie F1, p2337

Okurka setá nakládačka Gracie F1

Partenokarpická raná nakládačka, pro polní pěstování a pěstování ve fóliovnících, je odolná vůči teplotním výkyvům, má vynikající zdravotní stav, je geneticky nehořká.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2337 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Partenokarpická raná nakládačka určená pro pěstování na poli a ve fóliových krytech. Je vhodná pro pěstování na Vertico. Má středně dlouhé až dlouhé štíhlé plody, tupě zakončené. V tržní zralosti je plod tmavozelený s bílými hrubými ostny. Rostlina kvete čistě samičími květy a je středně vzrůstná. Odrůda Gracie F1 má velmi dobrý zdravotní stav, zejména vysokou toleranci vůči plísni okurkové. Dobře odolává teplotním výkyvům. Je velmi vhodná pro konzervaci a zpracování na kvašáky. Hodí se také na pěstování přerostlých plodů nad 12 cm, jako chutnější náhrada salátových okurek.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka nakládačka

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.