PROFI, Zelenina SEMO - Okurka setá nakládačka Harriet F1, p2326 (Cucumis sativus L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Harriet F1, p2326PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Harriet F1, p2326

Okurka setá nakládačka Harriet F1- hustoostná

Velmi výkonná nakládačka. Vysoký výnosový potenciál a perfektní zdravotní stav. V kategorii partenokarpických odrůd má vysokou odolnost k plísni okurkové.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi výkonná partenokarpická nakládačka. Velmi vysoký výnosový potenciál a perfektní zdravotní stav jsou vlastnosti, které předurčují HARRIET pro intenzivní způsob pěstování. V kategorii partenokarpických odrůd má opravdu velmi vysokou odolnost k plísni okurkové, což umožňuje výrazně prodloužit její sklizeň.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka siata nakladačka

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.