PROFI, Zelenina SEMO - Okurka setá nakládačka Iwonna F1, p2308 (Cucumis sativus L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Iwonna F1, p2308PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Iwonna F1, p2308PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Iwonna F1, p2308

Okurka setá nakládačka Iwonna F1 – hruboostná

Hruboostná nakládačka se světlejším plodem a dobrým zdravotním stavem. Je vhodná k výrobě kvašáků, kde vyniká její pevná konzistence a úzký jádřinec.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Naše nová hruboostná nakládačka se světlejším plodem a velmi dobrým zdravotním stavem. Prioritně je určena především pro trhy, které poptávají tento typ světlejších okurek. IWONNA je velmi vhodná na výrobu kvašáků, kde vyniká její pevná konzistence a úzký jádřinec.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka siata nakladačka

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.