PROFI, Zelenina SEMO - Okurka setá nakládačka Najada F1, p2340 (Cucumis sativus L.)
novinka
PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Najada F1, p2340PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá nakládačka Najada F1, p2340

Okurka setá nakládačka Najada F1 (SM 61/17)

Partenokarpická raná nakládačka, pro polní pěstování a pěstování ve fóliových krytech, má vynikající odolnost a zdravotní stav, je geneticky nehořká.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2340 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Partenokarpická raná nakládačka určená pro pěstování na poli a ve fóliových krytech. Je vhodná pro pěstování na Vertico. Má dlouhé štíhlé plody, tupě zakončené. V tržní zralosti je plod středně zelený s bílými hrubými ostny. Rostlina kvete čistě samičími květy a je středně vzrůstná. Odrůda Gracie F1 má velmi dobrý zdravotní stav, zejména vysokou toleranci vůči plísni okurkové. Dobře odolává teplotním výkyvům. Je velmi vhodná pro konzervaci a zpracování na kvašáky. Hodí se také na pěstování přerostlých plodů nad 10 cm, jako chutnější náhrada salátových okurek.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka nakládačka

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.