PROFI, Zelenina SEMO - Okurka setá salátová Baby F1, p2419 (Cucumis sativus L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá salátová Baby F1, p2419PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá salátová Baby F1, p2419

Okurka setá salátová hadovka Baby F1

Výnosná a velmi raná hybridní odrůda, poskytující vyrovnané plody. BABY je vhodná pro celoroční pěstování ve sklenících, fóliovnících a plastových tunelech.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi výnosná, velmi raná hybridní odrůda, poskytující kvalitní a vyrovnané plody délky 15 – 17 cm. Plody jsou středně až tmavě zelené, tupě zakončené. Mají pevnou slupku, jsou krátkodobě skladovatelné. BABY je vhodná pro celoroční pěstování ve sklenících, fóliovnících a plastových tunelech. Lze ji použít i pro produkci lahůdkových miniokurek – salátovek v délce 10 cm. V tomto případě je třeba sklízet minimálně každý druhý den.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka siata šalátová

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.