PROFI, Zelenina SEMO - Okurka setá salátová Cheer F1, p2405 (Cucumis sativus L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá salátová Cheer F1, p2405PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá salátová Cheer F1, p2405PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá salátová Cheer F1, p2405

Okurka setá salátová Cheer F1

Tato odrůda má velmi razantní nástup do sklizně a je tak předurčena pro rané sklizně a pěstování k podzimním sběrům.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Tato odrůda má velmi razantní nástup do sklizně a je tak předurčena pro rané sklizně a pěstování k podzimním sběrům. Nepřerůstající plod je středně dlouhý (20 – 22 cm), tupě zakončený, barva v tržní zralosti je tmavozelená s výrazným leskem. Má velmi pevnou slupku a je tak odolný k posátí plodu škůdci. Výskyt deformovaných plodů je proto minimální.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka siata šalátová

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.