PROFI, Zelenina SEMO - Okurka setá salátová hadovka Formule F1, p2418 (Cucumis sativus L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá salátová hadovka Formule F1, p2418PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá salátová hadovka Formule F1, p2418PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá salátová hadovka Formule F1, p2418

Okurka setá salátová hadovka Formule F1

Okurka setá salátová hadovka Formule F1 je velmi raná hadovka. Plody odrůdy Formule můžeme sbírat již v délce 16 cm nebo je necháme dorůst až do délky dlouhých hadovek (24 cm).

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi raná okurka hadovka tvořící přechod mezi krátkými a dlouhými hadovkami. Plody odrůdy FORMULE můžeme sbírat již v délce 16 cm nebo je necháme dorůst až do délky dlouhých hadovek (24 cm). Doporučujeme ji pro pěstování ve fóliových krytech, kde poskytuje velmi rané sklizně. Je vhodná i pro podzimní přirychlení.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka siata šalátová

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.