HOBBY, Zelenina - Okurka setá salátová hadovka Avantgarde F1, 2429 (Cucumis sativus L.)
HOBBY, Zelenina – Okurka setá salátová hadovka Avantgarde F1, 2429HOBBY, Zelenina – Okurka setá salátová hadovka Avantgarde F1, 2429

Okurka setá salátová hadovka Avantgarde F1

Okurka setá salátová hadovka Avantgarde F1 je první český hybrid Burpless typu, má štíhlé, ale ostnité plody se vyznačují pevnou ale velice křehkou strukturou a výtečnou chutí.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Okurka setá salátová hadovka Avantgarde F1 je první český hybrid Burpless typu. Štíhlé, ale ostnité plody se vyznačují pevnou ale velice křehkou strukturou a výtečnou chutí. Rostlina není partenokarpická, pro vývoj plodu potřebuje opylovače. Avantgarde je vhodná pro pole a fóliovníky, kam má přístup hmyz. Odolná k hořknutí, ale 2 až 3 cm od stopku může hořknout.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka šalátová skleníková

Kolekce

Chuť Asie

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

10 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.