PROFI, Zelenina SEMO - Okurka setá salátová Livie F1, p2411 (Cucumis sativus L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Okurka setá salátová Livie F1, p2411

Okurka setá salátová Livie F1

Hybridní nepartenokarpická polohadovka, extrémně raná, geneticky nehořká, pro fóliové kryty i pole v teplejších oblastech, je odolná vůči chladu a stresům prostředí.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2411 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Hybridní nepartenokarpická polohadovka. Extrémně raná odrůda tolerantní vůči chladu a dalším stresům prostředí. Lze ji pěstovat ve fóliových krytech nebo v teplejších oblastech na chráněném vertiku. Plod je geneticky nehořký, 23 až 27 cm dlouhý, světle zelené barvy. Má úzký semeník a příjemnou chuť. Livie netrpí deformacemi a lze ji pěstovat z jarních ale i pozdnějších výsevů až do poloviny června.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka šalátová

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.