HOBBY, Zelenina - Okurka setá salátová Marketmore, 2406b (Cucumis sativus L.)
HOBBY, Zelenina – Okurka setá salátová Marketmore, 2406b

Okurka setá salátová Marketmore (bio)

Okurka setá salátová Marketmore (bio) je křupavá tmavě zelená polní okurka válcovitého tvaru, má velmi dobrý zdravotní stav, při pravidelném sběru plodí celé léto.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 2406b Kategorie: , , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Okurka setá salátová Marketmore (bio) je křupavá tmavě zelená polní okurka válcovitého tvaru, jejíž plody sbíráme převážně o velikosti 15 až 20 cm. Na rozdíl od jiných odrůd si plody této salátovky zachovávají svou velikost a tvar i za špatných klimatických podmínek a nedeformují se. Okurka Marketmore vyniká velmi dobrým zdravotním stavem. Při pravidelném sběru se můžete z úrody těšit celé léto.

Kolekce BIO – Bio osivo a semena v Bio kvalitě

Tato okurka setá salátová Marketmore zařazena do kolekce BIO, což znamená, že toto Bio osivo a semena nabízíme v BIO kvalitě. Většinu odrůd v Bio kvalitě nabízíme i jako běžné osivo.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka šalátová

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.