PROFI, Zelenina SEMO - Okurka setá salátová Marlen F1, p2409 (Cucumis sativus L.)

Okurka setá salátová Marlen F1

Velmi raná salátovka s vyrovnaně probarveným tmavě zelenými plody které nepřerůstají a jsou geneticky nehořké, vhodná pro pěstování na poli ve fóliovnících.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2409 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Naše nová velmi raná salátovka s vyrovnaně probarveným tmavě zeleným plodem. Plody nepřerůstají a jsou geneticky nehořké. Marlen je profesionální salátovka pro pěstování na poli ve fóliovnících. Mezi její přednosti patří vysoká násada tvarově i barevně vyrovnaných plodů a výborný zdravotní stav – rezistence (HR) k virové mozaice okurek, černi okurek i antraknóze a vysoká tolerance (IR) k padlí i plísni okurkové.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka siata

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.