PROFI, Zelenina SEMO - Okurka salátová hadovka Snack F1, p2412 (Cucumis sativus L.)
novinka
PROFI, Zelenina SEMO – Okurka salátová hadovka Snack F1, p2412PROFI, Zelenina SEMO – Okurka salátová hadovka Snack F1, p2412PROFI, Zelenina SEMO – Okurka salátová hadovka Snack F1, p2412

Okurka setá salátová hadovka Snack F1

Okurka setá salátová hadovka Snack F1 je mini hadovka typu multifruit, nahrazuje v našem sortimentu končící hybrid Ofelie F1. Snack plodí vyrovnaně po celou dobu vegetace.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Okurka setá salátová hadovka Snack F1 je určená pro pěstování ve sklenících, fóliovnících a plastových tunelech. Plodí vyrovnaně po celou dobu vegetace a dobře snáší i podzimní pěstování za zkracujícího se dne. Geneticky nehořké, tmavě zelené plody (o něco tmavší než Baby) vynikají sladkou chutí. Snack je vhodný, jak už název ostatně napovídá, na produkci lahůdkových mini okurek ve svačinkové velikosti o délce 10 cm. Takovéto plody sklízíme denně, maximálně obden. Můžeme je ale sklízet i později, kdy plody dosahují konečné velikosti 15 až 17 cm. Pevnější slupka plodu nám umožňuje jejich krátkodobé skladování. Okurka hadovka Snack dosahuje výborných výsledků na hybridních podnožích Sprinter nebo Bolt.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucumis sativus L.

Název slovensky

Uhorka šalátová

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.