HOBBY, Květiny letničky - Ostálka  Cherry Double, 9594 (Zynia marylandica)
HOBBY, Květiny letničky – Ostálka  Cherry Double, 9594HOBBY, Květiny letničky – Ostálka  Cherry Double, 9594

Ostálka Cherry Double

Bohatě kvetoucí letnička kvetocí jasně červenými květy od července do prvních mrazů, ideální pro záhony i do nádob díky kompaktnímu růstu.

51,29 Kč s DPH

(44,60 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Skladem

Katalogové číslo: 9594 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

První zástupce nové série Zahara Double. Oproti sérii Zahara má dvě až tři řady okvětních lístků a květy jsou plnější. Bohatě kvetoucí rostliny mají kompaktní, keříčkový vzrůst. Rostlina kvete od července do prvních mrazů. Je ideální květinou pro záhony, díky dlouhé době kvetení a kompaktnímu růstu ji můžeme použít i do nádob. Vyžaduje plné slunce a lehčí, propustnou půdu. Odstraňováním odkvetlých květů zintenzivníme kvetení. Zinia marylandica je odolná k listovým chorobám ostálek i k padlí. Odrůda Zahara Cherry Double má jasně zářivé červené květy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zynia marylandica

Název slovensky

Cínia

Balení

Barevné sáčky

Obsah

15 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.