HOBBY, Květiny letničky - Ostálka lepá Pepermint Sticks, 9572 (Zinnia elegans)
HOBBY, Květiny letničky – Ostálka lepá Pepermint Sticks, 9572HOBBY, Květiny letničky – Ostálka lepá Pepermint Sticks, 9572

Ostálka lepá Pepermint Sticks

Rychle rostoucí vzpřímená letnička s netradičně žíhanými, pomponkovitými květy, výška 70 cm. Ideální pro záhonové výsadby i k řezu.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9572 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí vzpřímená letnička. Ideální pro záhonové výsadby i k řezu. Životnost květů ve váze je 8 až 10 dní. Pěstitelsky nenáročná letnička, umísťujeme ji do slunných poloh na výživné půdy. Odkvetlé květy odstraňujeme. Netradiční žíhané, pomponkovité květy, výška 70 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zinnia elegans

Název slovensky

Cínia

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.