HOBBY, Květiny letničky - Ostálka lepá Popart Golden and Red, 9588 (Zinnia elegans)
HOBBY, Květiny letničky – Ostálka lepá Popart Golden and Red, 9588HOBBY, Květiny letničky – Ostálka lepá Popart Golden and Red, 9588

Ostálka lepá Popart Golden and Red

Rychle rostoucí vzpřímená letnička, ideální pro záhonové výsadby i k řezu, výška 70 cm, barva květů žluto–červená, kvete až do podzimu.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,25 g

Skladem

Katalogové číslo: 9588 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí vzpřímená letnička. Ideální pro záhonové výsadby i k řezu. Životnost květů ve váze je 8 až 10 dní. Pěstitelsky nenáročná, umísťujeme ji do slunných poloh na výživné půdy. Odkvetlé květy odstraňujeme. Výška 70 cm, barva květů žluto–červená, kvete až do podzimu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zinnia elegans

Název slovensky

Cínia

Obsah

0,25 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.