HOBBY, Květiny letničky - Ostálka Zahara Sunburst, 9593 (Zinnia marylandica)
HOBBY, Květiny letničky – Ostálka Zahara Sunburst, 9593HOBBY, Květiny letničky – Ostálka Zahara Sunburst, 9593

Ostálka Zahara Sunburst

Kompaktní, keříčkovitě rostoucí rostlina, výška 30 – 45 cm, červeno – žluté barvy. Tato odrůda má ocenění All America Selection Winner pro rok 2014.

51,29 Kč s DPH

(44,60 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Skladem

Katalogové číslo: 9593 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nový druh ostálky vznikl mezidruhovou hybridizací Zinna violacea (Z. elegans) x Zinnia angustifolia. Kompaktní, keříčkovitě rostoucí rostliny nesou velké úbory s jednou až dvěma řadami jazykovitých květů. Rostlina kvete od července do prvních mrazů. Je ideální květinou pro záhony, díky dlouhé době kvetení a kompaktnímu růstu ji můžeme použít i do nádob. Vyžaduje plné slunce a lehčí, propustnou půdu. Odstraňováním odkvetlých květů zintenzivníme kvetení. Zinnia marylandica je odolná k listovým chorobám ostálek i k padlí. Kompaktní, keříčkovitě rostoucí rostlina, výška 30 – 45 cm, červeno – žluté barvy. Tato odrůda má ocenění All America Selection Winner pro rok 2014.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zinnia marylandica

Název slovensky

Cínia

Obsah

15 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.