HOBBY, Květiny letničky - Ostrožka Stračka Honour Mix, 9191 (Delphinium consolida)
HOBBY, Květiny letničky – Ostrožka Stračka Honour Mix, 9191HOBBY, Květiny letničky – Ostrožka Stračka Honour Mix, 9191

Ostrožka Stračka Honour Mix

Ostrožka Stračka Honour Mix je 90 cm vysoká směs barev. Vhodná k řezu do čerstvých i sušených kytic. Květy neztrácí sušením svou barvu.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Ostrožka vysoká 90 cm vyniká profesionálními vlastnostmi jako je kvalitní pevný a dlouhý stonek, barva a plnost květu a celková uniformita porostu. Tato směs je tvořena širokou kolekcí barev – od tmavomodré, přes světle modrou, růžovou, karmínovou, šeříkovou až po bílou. Vděčná květina k řezu na letní záhony. Je vhodná do čerstvých i sušených kytic, protože květy neztrácí sušením svou intenzitu barev.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Delphinium consolida

Název slovensky

Ostrožka

Kolekce

Květiny k řezu

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.