HOBBY, Květiny letničky - Ostrožka stračka plnokvětá směs barev, 9190 (Consolida regalis)
HOBBY, Květiny letničky – Ostrožka stračka plnokvětá směs barev, 9190HOBBY, Květiny letničky – Ostrožka stračka plnokvětá směs barev, 9190

Ostrožka Stračka plnokvětá směs barev

Rychle rostoucí letnička vhodná na květinové záhony, k řezu lodyh do váz a k sušení. Barevná směs plných květů, výborná na sušení, výška 1 m.

16,22 Kč s DPH

(14,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí letnička vhodná na květinové záhony, k řezu lodyh do váz a k sušení. Klíčí v chladu, vyséváme zásadně přímo na stanoviště velice brzy z jara. V teplejších oblastech je možný podzimní výsev. Nejlepším termínem k řezu do vázy je doba po otevření prvních květů, k sušení řežeme téměř plně nakvetlé lodyhy. Sušíme zavěšené ve tmě nebo ve stínu, usušené květy výborně drží barvu. Barevná směs plných květů, výborná na sušení, výška 1 m.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Consolida regalis

Název slovensky

Ostrožka

Obsah

1 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.