HOBBY, Květiny letničky - Papričky okrasné Plamínek, 9147 (Capsicum annuum)
HOBBY, Květiny letničky – Papričky okrasné Plamínek, 9147HOBBY, Květiny letničky – Papričky okrasné Plamínek, 9147HOBBY, Květiny letničky – Papričky okrasné Plamínek, 9147

Papričky okrasné Plamínek

Papričky okrasné Plamínek má nízké, kompaktní rostliny nesou svazek menších jehlancovitých plodů, které se vyvíjí nad úrovní listů, proto jsou výrazně dekorativní.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9147 Kategorie: , , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Papričky okrasné Plamínek má nízké, kompaktní, pouze 15 až 20 cm vysoké rostliny nesou svazek menších jehlancovitých plodů. Plody se vyvíjí nad úrovní listů, jsou proto výrazně dekorativní. Papričky okrasné Plamínek jsou jsou směsí odrůd Plamínek červený a Plamínek žlutý. Semena ve směsi jsou barevně odlišena. Barva semen odpovídá barvě plodů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum

Název slovensky

Ozdobné papričky

Kolekce

Duo line

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.