HOBBY, Květiny letničky - Papričky okrasné Plamínek, 9147 (Capsicum annuum)
HOBBY, Květiny letničky – Papričky okrasné Plamínek, 9147HOBBY, Květiny letničky – Papričky okrasné Plamínek, 9147HOBBY, Květiny letničky – Papričky okrasné Plamínek, 9147

Papričky okrasné Plamínek

Nízké, kompaktní rostliny nesou svazek menších jehlancovitých plodů, které se vyvíjí nad úrovní listů, jsou proto výrazně dekorativní.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Skladem

Katalogové číslo: 9147 Kategorie: , , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nízké, kompaktní, pouze 15 – 20 cm vysoké rostliny nesou svazek menších jehlancovitých plodů. Plody se vyvíjí nad úrovní listů, jsou proto výrazně dekorativní. Směs odrůd Plamínek červený a Plamínek žlutý. Semena ve směsi jsou barevně odlišena. Barva semen odpovídá barvě plodů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum

Název slovensky

Ozdobné papričky

Kolekce

Duo line

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.