HOBBY, Zelenina - Paprika Bhut Jolokia Yellow, 2574 (Capsicum chinense x Capsicum frutescens)
novinka
HOBBY, Zelenina – Paprika Bhut Jolokia Yellow, 2574HOBBY, Zelenina – Paprika Bhut Jolokia Yellow, 2574

Paprika Bhut Jolokia Yellow

Paprika Bhut Jolokia Yellow je extrémně pálivá paprika (SHU 1 050 000). Bhut Jolokia Yellow dozrává od zelené do žluté barvy. Pochází ze severovýchodní Indie.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 2574 Kategorie: , , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Paprika Bhut Jolokia Yellow je extrémně pálivá paprika s pálivostí 1 050 000 SHU. Je křížencem papriky čínské a papriky křovité. Svůj původ má v Bangladéši a na severovýchodě Indie. Chuť zralých plodů lze charakterizovat jako zpočátku suchou, s výrazným ovocným nádechem a s rychlým nástupem velmi ostré pálivosti. Papriky se využívají k vaření indických pokrmů, k nakládání či sušení a přípravě extrémně pálivých omáček. Jejich výjimečná chuť vynikne také v dezertech. Paprika je mírně ranější a méně vrůstná než obdobné odrůdy tohoto typu. Přesto ji v našich klimatických podmínkách doporučujeme zejména pro pěstování ve sklenících a fóliových krytech, kde dozrávají opravdu spolehlivě. Rostou zde bujně a vyžadují dostatečně vysokou oporu. Při pěstování ve volné půdě jsou rostliny výrazně nižší, s nižším celkovým výnosem a na první plody si musíme počkat až do konce srpna.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum chinense x Capsicum frutescens

Název slovensky

Paprika čínská x paprika krovitá

Balení

Barevné sáčky

Obsah

15 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.