PROFI, Zelenina SEMO - Paprika Carolina Reaper - pálivá, p2570 (Capsicum chinense)

Paprika Carolina Reaper

Paprika Carolina Reaper je velmi vzrůstná a při venkovním pěstování velmi pozdní, extrémně pálivá paprika, plody jsou nepravidelné, velmi svraštělé, 6 až 8 cm dlouhé a 3 až 4 cm široké.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2570 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi vzrůstná a při venkovním pěstování velmi pozdní, extrémně pálivá paprika. Plody jsou nepravidelné, velmi svraštělé, 6 až 8 cm dlouhé a 3 až 4 cm široké. V botanické zralosti mají krvavě červenou barvu. Je možné ji pěstovat v nádobách. Dne 19. 11. 2013 byla s 2.000.000 SHU zapsána jako nejpálivější paprika světa do Guinessovy knihy rekordů. Odsunula tak dosavadní rekordmanku v pálivosti papričku Trinidad Moruga Scorpion na druhé místo. Vznikla křížením papriky Bhut Jolokia (až do roku 2007 nejpálivější papričky světa) a červeného Habanera.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum chinense

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.