HOBBY, Zelenina - Paprika Habanero Lemon - pálivá, 2556 (Capsicum chinense)
HOBBY, Zelenina – Paprika Habanero Lemon – pálivá, 2556HOBBY, Zelenina – Paprika Habanero Lemon – pálivá, 2556

Paprika Habanero Lemon

Paprika Habanero Lemon – pálivá paprička, má plody v technické zralosti světle zelené a v botanické žluté s výrazným leskem. Papričky připomínají tvarem lucerničky, mají velmi dekorativní vzhled.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 2556 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Paprika Habanero Lemon – plody jsou v technické zralosti světle zelené a v botanické žluté s výrazným leskem. Papričky připomínají tvarem lucerničky, proto mají velmi dekorativní vzhled, a jsou velmi silně pálivé – SHU 500 000.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum chinense

Název slovensky

Paprika ročná

Balení

Barevné sáčky

Obsah

15 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.